EXCLUSIVE MK

Tag : пике

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Гвардиола во тајна врска со девојката на Пике, тврдат шпанските медиуми, фановите велат: „Тоа му е карма!“

Angela
Според Спорт, Клара Марти не му била верна на Пике и имала тајна врска со Пеп Гвардиола. Оние кои се радуваат на оваа вест се фановите на Шакира кои велат дека Пике го заслужил сето...