EXCLUSIVE MK

Tag : пинк

НАСЛОВНА Светот на познатите

Познатата пејачка објави фотографија на која позира „како од мајка родена“

Angela
„Ако никогаш не сте се туширале надвор додека сопругот се обидува да ве исплаши на секои 5 минути, не сте живееле“, порачала пејачката Пинк во описот на своите фотографии на Инстаграм. Американската пејачка Пинк ги...