EXCLUSIVE MK

Tag : писмо

НАСЛОВНА Светот на познатите

„Мојата мајка не готви, најмногу сака да спие“: Ќерката на старлетата ја издаде мајка си во училиште

Angela
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, има четири деца од бракот со раперот Канје Вест, од кој своевремено се разведе. Како причина за разводот, Ким наведе: „Поради своите деца и сопствениот разум го направивме тоа“,...