EXCLUSIVE MK

Tag : плажа

Занимливости НАСЛОВНА

Тиктокерка шокирана од цените на познатото балканско летувалиште: „Лежалка плаќате 40 евра…“ (ВИДЕО)

Angela
Хвар секоја година привлекува внимание кај туристите, а цените таму годинава се навистина високи. Просечно, хрватско четиричлено семејство тешко може да си дозволи излет во Хвар, а не па неколку денови одмор. Тиктокерката Ниав се...
НАСЛОВНА Фудбал

КАКО ДА СЕ ВОЗДРЖИ КОГА Е СЕКС БОМБА – Пирло ужива на плажа со партнерката, а во еден момент во вода ја крена во раце, а потоа започна „акцијата“ (ФОТО)

Angela
Легендарниот италијанскифудбалер Андреа Пирло ужива во слободното време со својата партнерка Валентина Балдини на шпанското сонце додека е на одмор во Форментера. Поранешениот италијански репрезенативец е „уловен“на одмор со својата партнерка Валентина Балдини во Форментера,...
НАСЛОВНА Шоу биз

Цела плажа зјапаше во нејзиниот УЛТРА ОБЛИКУВАН ЗАДНИК во микро гаќички: Стана и го покажа СОВРШЕНОТО ТЕЛО од најлудите соништа на мажите

Angela
Папараците го „уловија“ познатиот тенисер Матео Беретинија во друштво на неговата девојка Мелиса на плажа во Мајами, а парот без двоумење разменуваше нежности. Меѓутоа, погледот го привлече и совршената, извајана фигура на убавата Мелиса Сато,...