EXCLUSIVE MK

Tag : пластични операции

Шоу биз

Испливаа стари фотографии од Едита пред сите пластични операции – лицето на пејачката речиси непрепознатливо, особено овој дел си го мразела со години (ФОТО)

Angela
Пејачката Едита Арадиновиќ е една од ретките пејачки кој отворено од секогаш зборувала за естетските операции. Сега таа без проблем објави стари фотографии на својот Инстаграм профил на која таа е буквално без никаква корекција...