EXCLUSIVE MK

Tag : победник

НАСЛОВНА Шоу биз

СКРОЗ ГОЛ – жените непрекинато ќе гледаат во „машкоста“ на победникот на Евровизија кој не се срами да ја покаже, а тоа што го имаше во устата е фрапантно

Angela
Пејачот од групата „Манескин“, Дамиано Давид повторно ја шокираше јавноста, особено следбениците на Инстаграм објавувајќи топлес фотографија. Тој позираше потполно гол со џоинт во устата, додека „машкоста“ ја прикри со црно срце емотикон. Тој под...
НАСЛОВНА Шоу биз

8 ГОДИНИ ПОДОЦНА ЕВРОВИЗИЈА МУ МАВНА ШЛАКАНИЦА – победникот на кој сите се сеќавате разочаран, организаторите му го забранија ова! (ФОТО)

Angela
Шведскиот победник на Евровизија од пред 8 години, Монс Зелмерлоу на својот Инстаграм профил им се пожали на следбениците од овогодинешните организатори на Евровизија во Ливерпул. Иако тој победи во 2015 година со песната „Heroes“,...
Шоу биз

Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ итно опериран: Ги вознемири сите со слика од болница, главата му е во завој – еве што открива (ФОТО)

Angela
Победникот на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, Махир Мулалиќ неодамна бил итно опериран. Тој се огласи од болничкото одделение, а фотографијата што ја објави на својата приказна на Инстаграм ги вознемири неговите обожаватели. Целата глава му...