EXCLUSIVE MK

Tag : поранешни сопружници

Љубов и интима НАСЛОВНА

Била на свадбата на поранешниот сопруг: Ние сме како брат и сестра, а кога ќе видите со кого пристигнала таму сѐ ќе ви стане јасно што и била намерата (ФОТО)

Angela
Кога ќе заврши врската или бракот, има и такви кои остануваат во добри односи, но ретко кој се спријателува со бившиот партнер. Дека е можно и тоа докажува приказната за Кејти Медис (33). Таа и...