EXCLUSIVE MK

Tag : поранешно момче

Занимливости НАСЛОВНА

Вереникот ја оставил затоа што била предебела: Две години подоцна станала „Мис на Велика Британија“, особено во нејзините гради ќе се ѕверите со часови!

Angela
Британката Џен Аткин негирала дека имала какви било проблеми со исхраната додека нејзиниот вереник не ја оставил поради нејзината тежина. Тогаш, како што вели, се соочила со болната вистина. Па, како ја изгубила тежината?  ...
НАСЛОВНА Шоу биз

СИТЕ МИСЛЕА ЌЕ СЕ ЗЕМАТ И ЌЕ ИМААТ ДЕЦА: И поранешниот на Анастасија не издржа, откри дека чека принова – нема да и биде добро на пејачката од оваа фотографија!

Angela
Ѓорѓе Куљиќ и стана познат на јавноста поради врската со пејачката Анастасија Ражнатовиќ, а наскоро и тој ќе стане татко. Неговата избраничка Мила Радојевиќ е во блажена состојба, а на социјалните мрежи открија дека чекаат...
Занимливости НАСЛОВНА

ВИДЕО: За инает на вереникот кој ја оставил поради тежината, ослабела 40 килограми – сега е СЕКС БОМБА

Angela
Мелиа Гуера е корисничка на Тикток која раскинувањето на свршувачката пред 4 г., го сфатила како трауматично искуство, но по периодот на очајување, сфатила дека тоа ѝ е најголем поттик да ослабе. Оваа девојка ја...