EXCLUSIVE MK

Tag : починато дете

Македонија НАСЛОВНА

TAЖНА ВЕСТ: Почина Кико

Angela
Кристијан требаше итно да замине на третман во Турција, но поради влошување на неговата здравствена состојба, тоа не се случи. Тој се лекуваше во приватна болница во Скопје Почина Кристијан Коцев-Кико, момчето за кое македонска...
Црна хроника

НОВА ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛСКАТА БОЛНИЦА – бебе почина во стомакот на мајката, и дале да испие таблета за провокации, па ја пратиле дома!

Angela
Бебе вчера починало во стомакот на родилка од Битола откако ѝ била дадена таблета да го испровоцира породувањето, ама родилката била пратена дома од лекарот гинеколог кој бил дента на смена. Кога родилката се вратила...
НАСЛОВНА Шоу биз

ТРАГЕДИЈА КОЈА ГО ЗАПИРА СРЦЕТО: Српскиот актер проговори за смртта на својот син – УЖАС кој ниту еден родител не треба да го доживее

Angela
Срѓан Жика Тодоровиќ проговори за болната тема за смртта на неговиот син и, како што вели, се уште тешко се справува со тоа. Тој признава дека не се помирил со фактот дека повеќе го нема...