EXCLUSIVE MK

Tag : починат син

НАСЛОВНА Шоу биз

ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ БОСАНСКИ ПЕЈАЧ – неговиот син почина на прагот пред да стане татко! (ФОТО)

Angela
Синот на босанскиот пејач Енис Беговиќ (58), Армин починал денес во Клиничкиот центар во Сараево, пренесуваат босанските медиуми. Како што пишуваат тие, Армин имал само 29 години и наскоро требало да стане татко. Армин живеел...