EXCLUSIVE MK

Tag : почитан

НАСЛОВНА Шоу биз

ТАЖНА ВЕСТ: Почина модниот дизајнер Саша Видиќ

Angela
Модниот дизајнер Саша Видиќ почина на 52-годишна возраст во болницата „Бежанијска коса“ во Белград. Причината за смртта се уште не е позната. Како што пренесуваат српските медиуми, членови на семејството го однеле Саша во болница...