EXCLUSIVE MK

Tag : принцезата шарлин

НАСЛОВНА Шоу биз

НАЈТАЖНАТА ПРИНЦЕЗА НА СВЕТОТ ПОВЕЌЕ НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ – шокираше со изгледот појавувајќи се на трка на Формула 1 (ФОТО)

Angela
Принцезата Шарлин од Монако се појавила на трка на Формула и ги шокирала сите со своето ново издание Принцезата која изгледала многу замислено додека ја фотографирале како стои покрај својот сопруг принцот Алберт, се појавила...