EXCLUSIVE MK

Tag : ПРОНАЈДЕН МРТОВ

НАСЛОВНА Шоу биз

Познат српски јутјубер пронајден мртов: Неколку часа пред смртта објави ВОЗНЕМИРУВАЧКА порака, како да најавил ужас

Angela
Познатиот јутјубер Мирко Рашиќ (33) денеска е пронајден мртов во сала во Сурчин, а неговото тело го пронашол неговиот колега Мирко Рашиќ беше еден од најпознатите и најпопуларните белградски автомеханичари, автор во Србија и регионот...