EXCLUSIVE MK

Tag : рада манојловиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

СО ГОДИНИ ВОЗЕШЕ ПЕЖО 307, А СЕГА КУПИ БЕСЕН ЅВЕР – Рада Манојловиќ не штеди пари кога во прашање е оваа марка на автомобил (ВИДЕО)

Angela
Српската пејачка Рада Манојловиќ неодамна се почасти себе си со нов автомобил од марката Мерцедес, вреден околу 40.000 евра. Имено, екипата на „Папарацо лов“ ја снимило пејачката како доаѓа на снимање на една емисија со...
НАСЛОВНА Шоу биз

ЌЕ ВЕ УБИЈАМ СИТЕ – Рада Манојловиќ преживеала пекол на настап, пеев додека тој пукаше со наполнет пиштол, а татко ми додека спиеше во автомобилот го превртеа

Angela
Пејачката Рада Манојловиќ е многу приврзана за својот татко, што често го истакнува во јавноста. Поради ова го избрала да и биде менаџер, барем на одреден период, за да се чувствува посигурно, но сега открила...
НАСЛОВНА Шоу биз

ЈАС СУМ СО ЕДНА НОГА ВО ГРОБ – Рада Манојловиќ откри со каков проблем се соочува, мразам доктори и болници!

Angela
Пејачката Рада Манојловиќ со својот изглед и безпрекорен глас го привлекува вниманието каде и да се појави, а сега дојде време да открие кој е нејзиниот најголем страв. „Јас со една нога сум во гроб....