EXCLUSIVE MK

Tag : расипани заби

НАСЛОВНА Светот на познатите

ГО ЗГРОЗИ СВЕТОТ СО РАСИПАНИТЕ ЗАБИ – што се случува со жолтите заби на славниот актер Џони Деп, „едноставно глетката ми го уништи расположението“ (ФОТО)

Angela
Славниот актер Џони Деп беше во центарот на вниманието на фестивалот во Кан и тоа не само поради улогата во филмот „Jeanne Du Barry“. Фотографиите од актерот како шета по црвениот тепих во вторникот брзо...