EXCLUSIVE MK

Tag : рачен багаж

Занимливости НАСЛОВНА

ПРЕКРШУВАЊЕТО НА ПРАВИЛАТА СКАПО ЌЕ ВЕ ЧИНАТ – еве кои димензии за рачен багаж важат сега на летовите на Ryanair, Wizz Air и Air Serbia

Angela
Прекршувањето на правилата за дозволен багаж на летовите на Ryanair, Wizz Air или Air Serbia може скапо да ве чини. Доколку сакате да избегнете преголеми трошоци за чекиран багаж, ова се најновите информации за кабинскиот...