EXCLUSIVE MK

Tag : реал мадрид

НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешниот фудбалер на Реал Мадрид го напушти фудбалот – се ожени со богаташка која е 18 години постара од него и стана милионер (ФОТО)

Angela
Поранешниот талент на Реал Мадрид, Серхио Карало никогаш не успеа да го реализира својот потенцијал на фудбалските терени, но вниманието на јавноста го привлече поради една интересна приказна за неговиот брак. Карало беше талент на...