EXCLUSIVE MK

Tag : рецепт

Исхрана НАСЛОВНА

ЛЕСНА, ВКУСНА И ЗДРАВА ВЕЧЕРА! Направете маринирани тиквички со сирење – ќе уживате во секој залак!

Angela
Кога станува збор за вечера, ви предлагаме лесен оброк од маринирани тиквички, кои ќе ги задоволат сите ваши сетила Состојки: две лажици бел вински оцет две лажици сок од лимон две чешниња лук две лажички...