EXCLUSIVE MK

Tag : рита ора

НАСЛОВНА Шоу биз

ВО СЕКСИ ИЗДАНИЕ ДОПОЛНИТЕЛНО ЈА ЗАПАЛИ СЦЕНАТА – Рита Ора блесна на Евровизија, но милионите гледачи гледаа во овој дел од облеката (ВИДЕО)

Angela
Во првата полуфинална вечер на Евровизија 2023, популарната пејачка Рита Ора ја забавуваше публиката за време на паузата за гласање. Рита настапи во секси костим од латекс со длабоко деколте, над кој на почетокот имаше...