EXCLUSIVE MK

Tag : ролекс

НАСЛОВНА Шоу биз

Луксузен украс на раката на Лепа Брена: Ова парче чини над 33.000 евра (ФОТО)

Angela
Фолк ѕвездата Лепа Брена е позната по својот елегантен стил и скапите ткаенини од луксузни брендови, кои ги купува низ целиот свет, бидејќи многу патува. Брена неодамна се појавила на еден настан, а модниот додаток...
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Нема да ви се верува колку чини „Ролексот“ на Јована Јоксимовиќ – украсен со дијаманти и злато

Angela
Водителката Јована Јоксимовиќ важи за една од најстилизираните жени на малите екрани во Србија. Таа речиси никогаш не греши кога се модата и стилот во прашање, а овој пат покрај нејзиниот изглед внимание привлече и...