EXCLUSIVE MK

Tag : роџер федерер

НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Сопругата на Федерер ги воодушеви фановите со новата боја на коса и витката линија

Angela
На натпреварот за Големата награда на Мајами во Формула 1 што се одржа вчера во Мајами големо внимание привлече сопругата на поранешниот тенисер Роџер Федерер. Поранешната професионална тенисерка Мирка Федерер никогаш не изгледала поубаво и...