EXCLUSIVE MK

Tag : сандра африка

НАСЛОВНА Шоу биз

ПОВТОРНО ПАДНА ПОД НОЖ – Сандра Африка ги зголеми силиконите по четврти пат, овој пат со гордост објави фотографија од ГОЛИТЕ ГРАДИ

Angela
Сандра Африка по четврти пат го смени силиконот во градите. Пејачката неодамна направи уште една во низата интервенции во приватна клиника. – Сандра вложува многу пари и време во својот физички изглед. Вежба, се негува...