EXCLUSIVE MK

Tag : сара јо

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Пејачката Сара Јо го покажа бујното деколте и извајаната фигура: Со заводлив танц ја вжешти атмосферата на социјалните мрежи

Angela
Поп-пејачката Сара Јо објавила жешко видео на својот Инстаграм профил, играјќи на музиката од својата нова песна која допрва треба да биде објавена. Сара Јо носи боди со бујно деколте и отворени колкови кое совршено...
НАСЛОВНА Шоу биз

Црногорците „плакнат очи“ додека „вилицата им се кочи“ од жешката Сара Јо: Пејачката на јахта во бикини со „разиграни облини“ (ВИДЕО)

Angela
Српската поп-пејачката Сара Јо отпатува на море каде ужива на јахта со нејзината најдобра пријателка Дуња Јованиќ. На патувањето не им се придружил момчето на пејачката, танчерот Жига Сотлер, но тоа не и прави никаков...