EXCLUSIVE MK

Tag : сача кужет

НАСЛОВНА Шоу биз

Живее во луксузен стан кој многумина го посакуваат – ова е оазата на мирот на водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет (ФОТО)

Angela
Водителката Сања Кужет важи за една од најпопуларните телевизиски личности, но не се експонира премногу во медиумите, па приватниот живот го задржува за себе.   View this post on Instagram   A post shared by...