EXCLUSIVE MK

Tag : саша ковачевиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Саша Ковачевиќ се огласи откако излезе од болница: Пејачот е видно ослабен откако помина еден месец на клиника (ВИДЕО)

Angela
Поп-пејачот Саша Ковачевиќ изминатиов месец имаше здравствени проблеми поради кои се повлече од јавноста. Во Ургентниот центар бил примен на 20 мај, откако му била лоша крвната слика и почувствувал слабост. Саша изгледал лошо. Лекарите...
НАСЛОВНА Шоу биз

Откако беше примен во болница, докторите денес соопштија каква е моменталната состојба на Саша Ковачевиќ

Angela
Саша Ковачевиќ во саботата беше итно примен во Ургентниот центар во Белград, откако се пријавил во оваа здравствена установа поради нарушено здравје. Тој во текот на викендот беше задржан во болница, а денеска е пуштен...