EXCLUSIVE MK

Tag : сашка веселинов

НАСЛОВНА Шоу биз

СНААТА НА ЃОКОВИЌ „ГРМИ“ ВО БИКИНИ – се породи пред само три месеци, а кога ќе прочитате како ја довела линијата до совршенство ќе се фатите за работа!

Angela
Снаата на Новак Ѓоковиќ, Сашка Веселинов се породи на 22 март оваа година и на свет го донесе синот Александар. Таа по породувањето започна да вежба и здраво да се храни како би ја довела...