EXCLUSIVE MK

Tag : сања маринковиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ХИТ ВИДЕО: Водителката Сања Маринковиќ избега како „ѓавол од темјан“ кога ја виде Јелена Карлеуша

Angela
На социјалните мрежи се појави хит видео од настан во главниот град на Србија на кое е снимена реакцијата на водителката Сања Маринковиќ кога ја здогледа Јелена Карлеуша. На настан во Белград кој се одржа...