EXCLUSIVE MK

Tag : светска шампионка

НАСЛОВНА Останато

ТРАГЕДИЈА: Поранешна светска шампионка починала за време на породување! (ФОТО)

Angela
Поранешната светска шампионка Тори Бови почина пред речиси два месеци, а денеска американските медиуми објавија дека причина за нејзината смрт е предвремено породување. Американката била во осми месец од бременоста, а контракции добила во нејзиниот...