EXCLUSIVE MK

Tag : селма бајрами

НАСЛОВНА Шоу биз

НЕ ДАЈ БОЖЕ НЕКОЈ ДА ГО ЗАКОПА СВОЕТО ДЕТЕ – пејачката и колешка на Беговиќ во неверување, потресена по трагедијата едвај го изусти ова!

Angela
Синот на фолк пејачот Енес Беговиќ, Армин Беговиќ почина денеска во Клиничкиот центар во Сараево. Веста за неговата смрт ја потресе и српската сцена како и неговите колеги во регионот. Меѓу нив е и Селма...