EXCLUSIVE MK

Tag : селма хаек

НАСЛОВНА Шоу биз

Тело како ремек-дело: Селма се секси фотографија ја истакна природната убавина

Angela
Познатата актерка Селма Хаек неодамна објави атрактивна фотографија во сини бикини, а вниманието на јавноста го привлече нејзината завидна фигура која уште еднаш ги привлече воздишките на нејзините обожаватели. Нејзините бујни гради во преден план,...