EXCLUSIVE MK

Tag : сенидах

НАСЛОВНА Шоу биз

Лепа Брена и Сенидах паднаа пред камерите додека се снимаа за промоцијата на концертот во Белград

Angela
Пејачките Лепа Брена и Сенидах Хајдарпашиќ паднаа додека се снимаа за промоцијата на нивниот настап кој ќе се одржи во Белград на 2 јуни. Двете пејачки за момент изгубиле рамнотежа поради чевлите со високи потпетици,...