EXCLUSIVE MK

Tag : серена вилијамс

НАСЛОВНА Останато

ЗАДНИКОТ И Е ПОГОЛЕМ ОД ТРУДНИЧКИОТ СТОМАК – бебето е напред или назад запраша самата тенисерка? (ФОТО)

Angela
Серена Вилијамс го покажа својот труднички стомак и облини во елегантен црн фустан додека беше на одмор во Италија. На првата од двете фотографии, тениската легенда гледа директно во камерата, а со хумористичен опис дополнително...
НАСЛОВНА Останато

Познатата тенисерка ги разнежни фановите: Серена Вилијамс ѝ соопштила на ќерката дека е бремена, нејзината реакција е преслатка!

Angela
Поранешната американска тенисерка Серена Вилијамс на почетоков на мај, на „Мет галата“ открила дека е бремена по вторпат, па сега покажа и како реагирала ќерка ѝ Олимпија кога дознала дека ќе има брат или сестра....
НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Серена Вилијамс повторно бремена, го покажа трудничкиот стомак

Angela
Серена Вилијамс откри дека е бремена по втор пат покажувајќи го трудничкиот стомак на Мет Гала во Њујорк, а на настанот се појави заедно со сопругот Алексис Оханијан. Познатата тенисерка минатата година најави повлекување од...