EXCLUSIVE MK

Tag : сестри

НАСЛОВНА Шоу биз

Убавите сестри Беквалац не штедат на уживање: За одмор на ОВА место плаќаат 1.000 евра дневно (ВИДЕО)

Angela
Пејачката Наташа Беквалац ги спакува куферите и замина на одмор со својата сестра Кристина Беквалац. Тие две заминале на луксузно патување без своите деца, а како што пренесуваат тамошните медиуми, воопшто не штеделе за уживање....