EXCLUSIVE MK

Tag : силикони

НАСЛОВНА Шоу биз

ОД ОПЕРАЦИОНА САЛА ВО СТУДИО – откако сите и го видоа новото лице на старлетата ја споредуваат со Аватар, додека „балоните“ ќе и пукнеа од деколтето

Angela
Српската старлета Тамара Ѓуриќ за првпат се појави пред малите екрани по операцијата која ја вознемири јавноста, а ја имаше пред неколку дена, велејќи дека сега докторите и го вратиле лицето од пред неколку години...
НАСЛОВНА Шоу биз

ЛЕКАРОТ ОСТАНАЛ ВО ШОК ОД ТОА ШТО ГО ПРАВЕЛА – на Гога Секулиќ и пукнаа силиконите една недела откако ги вгради, пејачката долго ќе се кае поради оваа грешка!

Angela
Српската пејачка Гога Секулиќ морала да оди итно на операција поради тоа што и пукнале силиконите откако претходно им направи корекција. Имено таа откако неодамна вгради нови силикони пејачката морала да и ги шијат раните...