EXCLUSIVE MK

Tag : симпсонови

Занимливости НАСЛОВНА

СИМПСОНОВИ ПАК ЈА ПРЕДВИДОА ХАВАРИЈАТА? Еве ја епизодата каде Хомер вози подморница и посетува еден стар брод (ВИДЕО)

Angela
Епизода на „Симпсонови“ во која главниот лик Хомер Симпсон вози подморница ги разбранува социјалните мрежи, но и љубителите на теории на заговор. Дали „Симпсонови“ го предвидеа она што се случува со подморницата „Титан“? Во епизодата...