EXCLUSIVE MK

Tag : синди крафорт

НАСЛОВНА Убавина

Каква мајка таква ќерка: Каја го освојува светот на модата и нудат многу пари само за една работа – да биде нивно заштитно лице

Angela
Каја Гербер, ќерката на легендарната манекенка и топ модел Синди Крафорд, реши да тргне по стапките на својата мајка и да влезе во светот на манекенството. Сите светски дизајнери „ја бркаат“ да биде нивно заштитно...