EXCLUSIVE MK

Tag : скандал

Занимливости НАСЛОВНА

Кипарскиот претставник згрозен од овој потег на соседите – стручното жири од неговата земја откри МЕГА СКАНДАЛ, ќе има корекција во цела табела?

Angela
Грчкото жири на Евровизија на кипарскиот претставник Ендрју Ламбро му додели „само“ четири поени, што шокираше многу фанови на ова натпреварување. Имено, Кипарците и Грците од година во година си делеа по 12-ки, но се...
Фудбал

СКАНДАЛ во Премиер лигата: Судија удри играч на Ливерупул (ВИДЕО)

Angela
Не престануваат реакциите после фантастичниот натпревар помеѓу Ливерпул и Арсенал кој заврши нерешено, 2-2. Овојпат во главна улога е помошникот судија Константин Хакидакис кој со лакт го удри левиот бек на Ливерпул, Ендрју Робертсон. Настанот...