EXCLUSIVE MK

Tag : славица чуктераш

Шоу биз

ЕДЕН ПОВИК И ГО СМЕНИ ЖИВОТОТ – семејна трагедија во домот на српската пејачка, не чекаше многу време и веднаш се прости со фотографија која буди емоции

Angela
Пејачката Славица Чуктераш на својот Инстаграм ја сподели тажната вест од нејзиниот дом. Имено, таа објави дека нејзината баба починала, а со емотивни зборови се прости од неа. – Нашата последна слика, кога те фатив...