EXCLUSIVE MK

Tag : сладолед

Исхрана НАСЛОВНА

КАФЕ НА СТАПЧЕ! Одличен освежителен десерт, на кој со задоволство ќе му се враќате, особено во топлите летни денови

Angela
Малку инстант кафе, бадемово млеко, мед и уште неколку состојки ќе бидат доволни за ова одлично уживање. Доколку сте љубители на домашен сладолед, особено ќе ви се допадне овој со вкус на кафе. три или...