EXCLUSIVE MK

Tag : слоба радановиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Сопругата на Слоба Радановиќ нападната од поранешниот сопруг, еве низ каков пекол поминала три месеци по породувањето

Angela
Јелена Радановиќ, сопруга на пејачот Слоба Радановиќ, била физички нападната од нејзиниот поранешен сопруг пред куќата во Вишњичка бања. Како што пишуваат медиумите, Јелена била нападната од нејзиниот поранешен сопруг со кој има две деца...
Шоу биз

ФОТО: Поглед од милион долари: Сопругата на Слоба Радановиќ покажа мал детаљ кој го одзема здивот

Angela
Јелена Радановиќ, сопругата на пејачот Слоба Радановиќ, е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а сега со своите следбеници сподели детал од нивната семејна вила која го одзема здивот. Слоба и Јелена заминаа во белградската...