EXCLUSIVE MK

Tag : снаа

НАСЛОВНА Шоу биз

СНААТА НА ЃОКОВИЌ „ГРМИ“ ВО БИКИНИ – се породи пред само три месеци, а кога ќе прочитате како ја довела линијата до совршенство ќе се фатите за работа!

Angela
Снаата на Новак Ѓоковиќ, Сашка Веселинов се породи на 22 март оваа година и на свет го донесе синот Александар. Таа по породувањето започна да вежба и здраво да се храни како би ја довела...
НАСЛОВНА Светот на познатите

Кејт не ја сака Меган, но посакувала ОВАА ДЕВОЈКА да му биде сопруга на Хари (ФОТО)

Angela
Принцот Хари е во брак со Меган Маркл од 2018-та година, а очигледно е дека неговиот избор навистина не им се допаѓа на многу членови на британското кралско семејство. Тие двајца решија да се повлечат...