EXCLUSIVE MK

Tag : сообраќајна несреќа

НАСЛОВНА Шоу биз

„Воланот му беше во градите, го погледнав и реков – убив човек“: Милан Калиниќ проговори за сообраќајката која целосно му го промени животот

Angela
Водителот Милан Калиниќ ја отвори душата и зборуваше за најтешкиот период во животот. Во новото издание на неговата емисија „Преживеани“ тој ја смени улогата со сопругата Сандра која овојпат се најде на водителското место. Милан...