EXCLUSIVE MK

Tag : сопруга

Занимливости НАСЛОВНА

Со дрон ја следел сопругата за да провери дали го изневерува: Тоа што го снимил му го скршило срцето (ВИДЕО)

Angela
Кога се сомневаме дека партнерот не‘ изневерува, постојат различни начини на кои можеме да ги потврдиме нашите сомнежи пред да го соочиме со доказите што ги имаме. Сомнителниот сопруг Џон Консиљо решил да користи дрон...
НАСЛОВНА Фудбал

Се венчале по 25 години љубов, таа со децата преживеала терористички напад: Која е сопругата на Пеп Гвардиола?

Angela
Пеп Гвардиола пред неколку дена му се придружи на ексклузивното друштво на фудбалски тренери кои дури 3 пати ја освоиле Лигата на шампионите. Тоа на Пеп претходно му успеа со неговата Барселона, за која и...
НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Сопругата на Федерер ги воодушеви фановите со новата боја на коса и витката линија

Angela
На натпреварот за Големата награда на Мајами во Формула 1 што се одржа вчера во Мајами големо внимание привлече сопругата на поранешниот тенисер Роџер Федерер. Поранешната професионална тенисерка Мирка Федерер никогаш не изгледала поубаво и...
Шоу биз

ФОТО: Поглед од милион долари: Сопругата на Слоба Радановиќ покажа мал детаљ кој го одзема здивот

Angela
Јелена Радановиќ, сопругата на пејачот Слоба Радановиќ, е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а сега со своите следбеници сподели детал од нивната семејна вила која го одзема здивот. Слоба и Јелена заминаа во белградската...