EXCLUSIVE MK

Tag : сораја вучелиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Сораја не штеди за наследникот, па претерува: Ова парче бебешка облека чини 650 евра (ФОТО)

Angela
Старлетата Сораја Вучелиќ во февруари го доби првиот син со својот избраник, кој уште го крие од очите на јавноста. На синот му го даде името Кан, а судејќи по објавите на Инстаграм, старлетата ужива...
НАСЛОВНА Шоу биз

Синот на Сораја се вози во иста количка како децата на Роналдо – не може ниту да претпоставите колку пари е, ќе подзинете од изгледот (ФОТО)

Angela
Старлетата Сораја Вукелиќ пред месец и половина стана мајка. За време на својата бременост, таа беше отсутна од социјалните мрежи, но сега е повторно активна на истите.   View this post on Instagram   A...