EXCLUSIVE MK

Tag : софија милошевиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Софија Милошевиќ во шопинг без градник, мажите во транс

Angela
Софија Милошевиќ е активна на Инстаграм каде што ги информира своите фанови за новините во нејзиниот живот. Софија излезе на шопинг, а носеше розова маичка под која немаше градник. Оваа комбинација го „полуде“ машкиот дел...