EXCLUSIVE MK

Tag : соња вуксановиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешната на Аца Лукас ги остава мажите без здив: Соња го прослави роденденот во секси издание (ФОТО)

Angela
Соња Вуксановиќ, поранешната сопруга на фолк пејачот Аца Лукас, долго време не е експонирана во јавноста. Сега таа го прослави својот 47-ми роденден и јавно сподели моменти од својот дом со следбениците на Инстаграм. Имено,...