EXCLUSIVE MK

Tag : спортист

НАСЛОВНА Останато

ТРАГЕДИЈА: Се удави 2-годишната ќерка на американски спортист

Angela
Двегодишната ќерка на НФЛ играчот на Тампа Беј Баканерс Шекил Барет се удави во базенот во семејниот дом, соопштија властите. Полицајците добиле повик дека Араја, најмладата ќерка на Шекил Барет, паднала во базенот околу 9:30...