EXCLUSIVE MK

Tag : срѓан жика тодоровиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ТРАГЕДИЈА КОЈА ГО ЗАПИРА СРЦЕТО: Српскиот актер проговори за смртта на својот син – УЖАС кој ниту еден родител не треба да го доживее

Angela
Срѓан Жика Тодоровиќ проговори за болната тема за смртта на неговиот син и, како што вели, се уште тешко се справува со тоа. Тој признава дека не се помирил со фактот дека повеќе го нема...