EXCLUSIVE MK

Tag : станија добројевиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Станија од непознат бизнисмен добила часовник вреден 15.000 евра: „Моето ново бебе“ (ФОТО)

Angela
Старлетата Станија Добројевиќ неодамна се врати од Америка, поточно од Лас Вегас каде ужива во луксузот, а сега на Инстаграм се пофали со скапоцен часовник од марката „Ролекс“, кој го добила како подарок. Имено, Станија...
НАСЛОВНА Шоу биз

Станија ги надмина границите во голотија: Градите и задникот во преден план, вака старлетата ужива на плажа (ФОТО)

Angela
Станија Добројевиќ ги воодушеви своите следбеници со одлични фотографии од плажа! Таа секогаш позира во разголено издание, но овој пат ги помина тие граници. Во розово мини бикини Станија покажа премногу. Целиот задник и најголемиот...
НАСЛОВНА Шоу биз

Српската старлета Станија гола во када се пофали со скапоцен прстен: Кажав ДА! (ФОТО)

Angela
Српската старлета Станија Добројевиќ извесно време поминува во Америка и секојдневно ги изненадува своите фанови и следбеници со провокативни фотографии. Старлетата е позната по истакнувањето на задникот со што заработи вистинско богатство, како што неодамна...