EXCLUSIVE MK

Tag : статуа

НАСЛОВНА Шоу биз

Адел ја купила вилата на Сталоне, но имала еден важен услов (ФОТО)

Angela
Актерот Силвестер Сталоне пред година ипол објави дека ја продава својата величествена палата во Лос Анџелес. Иако првично сакаше да ја продаде палатата за 110 милиони долари, тоа не му успеа. Имено, тој го продаде...